WIDOK3.jpg

Archipelag Malediwy

Malediwy to kontynuacja świetnie rozwijającego się Osiedla Archipelag, bardzo lubianego przez mieszkańców zarówno małego jak i dużego Trójmiasta. Warto dodać, że blisko połowa nabywców to mieszkańcy Gdyni i Gdańska. Wysoki standard wykonania i fantastyczna lokalizacja sprawia, że mieszkania są niezwykle popularne. I etap (SAMOA) oraz II etap (SESZELE) są już w całości sprzedane.

Oddanie III etapu (MALEDIWY) do użytku przewidziane jest na III kwartał 2024 roku. Już dziś możesz przekonać się, że idealna przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich to właśnie Malediwy.

KOMFORT PŁYNĄCY Z NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ

Wybieraj spośród 84 mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych . Do każdego z nich przypisane jest jedno lub dwa miejsca parkingowe w obszernej hali garażowej. Do części mieszkań pozostają także komórki lokatorskie oraz wiata rowerowa z punktem naprawczym. Miejsca parkingowe zewnętrzne - na terenie Osiedla - są ogólnodostępne dla mieszkańców i ich gości.

Podczas realizacji inwestycji wdrożono ekologiczne rozwiązania, takie jak panele solarne, czujki ruchu, ledy i zegary astronomiczne regulujące oświetlenie Osiedla.

Malediwy są również przestrzenią bardzo bezpieczną: ogrodzoną, ze szlabanem, z monitoringiem najbardziej newralgicznych punktów takich jak np. wjazd na teren osiedla i do hali garażowej oraz wejście do klatki schodowej.

widok4_propozycja-.jpg
katalogi2.jpg
broszura2+(2).jpg
zamknij