WIDOK3.jpg

Archipelag Malediwy

Malediwy to kontynuacja świetnie rozwijającego się Osiedla Archipelag, bardzo lubianego przez mieszkańców zarówno małego jak i dużego Trójmiasta. Warto dodać, że blisko połowa nabywców to mieszkańcy Gdyni i Gdańska. Wysoki standard wykonania i fantastyczna lokalizacja sprawia, że mieszkania są niezwykle popularne. I etap (SAMOA) jest sprzedany w całości a w II etapie (SESZELE) również na blisko rok przed odbiorem zakończyła się sprzedaż.

Oddanie III etapu (MALEDIWY) do użytku przewidziane jest na III kwartał 2024 roku. Już dziś możesz przekonać się, że idealna przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich to właśnie Malediwy.

KOMFORT PŁYNĄCY Z NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ

Wybieraj spośród 84 mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych . Do każdego z nich przypisane jest jedno lub dwa miejsca parkingowe w obszernej hali garażowej. Do części mieszkań pozostają także komórki lokatorskie oraz wiata rowerowa z punktem naprawczym. Miejsca parkingowe zewnętrzne - na terenie Osiedla - są ogólnodostępne dla mieszkańców i ich gości.

Podczas realizacji inwestycji wdrożono ekologiczne rozwiązania, takie jak panele solarne, czujki ruchu, ledy i zegary astronomiczne regulujące oświetlenie Osiedla.

Malediwy są również przestrzenią bardzo bezpieczną: ogrodzoną, ze szlabanem, z monitoringiem najbardziej newralgicznych punktów takich jak np. wjazd na teren osiedla i do hali garażowej oraz wejście do klatki schodowej.

widok4_propozycja-.jpg
katalogi2.jpg
broszura2+(2).jpg
zamknij