widok2_final.jpg

Archipelag Malediwy

Wielkimi krokami zbliża się premiera trzeciego etapu inwestycji. Malediwy to kontynuacja świetnie rozwijającego się Osiedla Archipelag, bardzo lubianego przez mieszkańców zarówno małego jak i dużego Trójmiasta. Warto dodać, że blisko połowa nabywców to mieszkańcy Gdyni i Gdańska. Wysoki standard wykonania i fantastyczna lokalizacja sprawia, że mieszkania są niezwykle popularne. I etap (SAMOA) jest sprzedany w całości a w II etapie (SESZELE) również na blisko rok przed odbiorem zakończyła się sprzedaż.

Oddanie III etapu (MALEDIWY) do użytku przewidziane jest na II kwartał 2024 roku. Już dziś możesz przekonać się, że idealna przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich to właśnie Malediwy. Szczegóły dotyczące oferty III etapu Malediwy (m.in. plany, ceny, harmonogramy itp.) koniec VI 2022.

KOMFORT PŁYNĄCY Z NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ

Wybieraj spośród mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych . Do każdego z nich przypisane jest jedno lub dwa miejsca parkingowe w obszernej hali garażowej. Do części mieszkań pozostają także komórki lokatorskie oraz wiata rowerowa z punktem naprawczym. Miejsca parkingowe zewnętrzne - na terenie Osiedla - są ogólnodostępne dla mieszkańców i ich gości.

Podczas realizacji inwestycji wdrożono ekologiczne rozwiązania, takie jak panele solarne, czujki ruchu, ledy i zegary astronomiczne regulujące oświetlenie Osiedla.

Malediwy są również przestrzenią bardzo bezpieczną: ogrodzoną, ze szlabanem, z monitoringiem najbardziej newralgicznych punktów takich jak np. wjazd na teren osiedla i do hali garażowej oraz wejście do klatki schodowej.

widok4_final.jpg

OTRZYMAJ POWIADOMIENIE O SPRZEDAŻY ETAPU MALEDIWY

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i udzielimy informacji na temat oferty, gdy będzie dostępna. ZAWSZE zaglądaj do SPAM :)  . Tylko i wyłącznie podanie prawdziwych danych gwarantuje, że otrzymasz szczegóły na temat inwestycji.

W oparciu o Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

*pola obowiązkowe

Dziękujemy za wysłanie zapytania

Wkrótce nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą
mailowo lub telefonicznie.

zamknij