1. Strona główna
  2. Deweloper

Naturalnie razem

Projekt i budowa Osiedla Archipelag to efekt współpracy dwóch uznanych marek: Domapart i Meblomak. Kooperacja ta jest ważnym etapem rozwoju Domapartu oraz Meblomak, znanych z rzetelności i dokładności, których realizacje wyróżniają się estetyką i nowoczesnymi rozwiązaniami.

27 września 2023 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku. Do udziału w plebiscycie zgłoszono ponad 500 projektów. Z dumą pragniemy ogłosić, że jako Domapart zostaliśmy finalistami za projekt Osiedle Archipelag - II etap SESZELE.

To wyróżnienie jest dla nas nie tylko nagrodą za dotychczasową pracę, ale także motywacją do dalszego rozwoju naszej oferty mieszkaniowej
Dodatkowo Meblomak od trzydziestu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy tapicerowanych mebli wypoczynkowych, które sprawiły, że marka stała się rozpoznawalna i ceniona na rynku.

Wizualizacja wnętrza Meblomak, ściana z motywem roślinnym
Wizualizacja wnętrza Meblomak z różową sofą
Wizualizacja wnętrza Meblomak z narożną kanapą
Wizualizacja wnętrza Meblomak z czerwoną kanapą
Wizualizacja wnętrza Meblomak z zieloną kanapą

Zasady 5E: Estetyka, Ekologia, Elastyczność, Ergonomia, Ekonomia - przestrzegane są na każdym etapie tworzenia mebli, od projektu poprzez dobór surowców, proces produkcji, aż po dystrybucję produktu finalnego.

Kolekcje marki Meblomak to synteza komfortu, doskonałych właściwości ergonomicznych i innowacyjnego wzornictwa. Przy zakupie wybranych mieszkań, oferujemy specjalne vouchery na zakupy w Galeriach Mebli Meblomak o wartości od trzech do pięciu tysięcy złotych brutto.